Lajme

Diell dhe temperatura normale, si do të jetë moti këtë të hënë

Për ditën e sotme vendi ynë do të ndikohet nga masa ajri të qëndrueshme. Moti do të jetë i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare. Era do të fryjë me drejtim juglindje e jugperëndim 1-8m/s. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë. Temperaturat parashikohen:

QYTETET Temperaturat në °C Shkodër 14/25 diell Kukës 10/22 diell pak re Lezhë 12/25 diell Dibër 9/21 diell pak re Durrës 16/27 diell Tiranë 16/28 diell Elbasan 16/27 diell pak re Berat 13/28 diell Vlorë 15/27 diell pak re Korçë 8/22 diell pak re Gjirokastër 12/28 diell Sarandë 15/26 diell.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close