Lajme

Digjet gjatë natës një makinë në Vlorë, ja detajet e para sipas Policisë

Një makinë është djegur në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në lagjen “24 Maji”. Pronari i mjetit Daniel Qendraj ka nje servis qe rregullon fenera automjetesh. Nuk rezulton me precedent penal, dyshohet qe zjarrvenia te jete e qellimshme.

“Më datë 27.12.2022, rreth orës 01:30, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Porche”,  në pronësi të shtetasit D. Q”, njoftoi policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close