Lajme

Krujë, Digjet makina, policia shoqëron 6 persona

Një automjet ka marrë flakë gjatë natës në Krujë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:30. Sipas policisë është përfshirë nga flakët në parkim mjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të shtetasit S. H.

Lidhur me ngjarjen janë shoqëruar gjashtë persona. “Më datë 09.05.2021, në orën 22:30, në Krujë  ka marrë flakë në parkim mjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të shtetasit S. H.

Grupi he timor po punon për zbardhjen e ngjarjes ku ka shoqëruar në ambientet e Komisariatit 6 persona, janë sekuestruar pamje filmike si dhe janë kryer disa kontrolle banesash. Materialet i kaluan Prokuorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë,” thuhet në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: