Lajme

Digjet mjeti në aksin Pogradec – Qafë Thanë, shpëtojnë tre gratë dhe fëmija

Merr flakë dhe digjet totalisht një mjet në aksin Pogradec-Qafë Thanë.

Në pamjet e siguruara duket mjeti duke u djegur, nga dëshmitarë nga vendi thuhet se në mjet kanë qenë 3 gra dhe 1 fëmijë, të cilat kanë dalë menjëherë nga makina duke shpëtuar.

Policia dhe zjarrfikësja drejt vendit të ngjarjes. Priten informacione të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close