Lajme

Digjet në mesnatë automjeti në Vlorë

Një automjet i tipit ‘Audi’  ka marrë flakë në mesnatë në lagjen 24 maji në Vlorë. Në vendin ku është djegur nuk ka kamera sigurie. Në njoftimin e Policisë thuhet se rreth orës 00:45 ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjeti në pronësi të shtetases E.H., 23 vjeçe

Sipas edhe banorëve të cilët e njohin jashtë kamerës pohojnë se makina është në pronësi të një shtetaseje e cila ka si profesion parukiere dhe në zonë ka pak kohë që jeton me qera në një prej banesave aty pranë .Jeton e vetme me djalin e saj të vogël. Dyshimet janë se kemi të bëjmë me zjarrvënie të qëllimshme teksa policia po heton ende shkaqet dhe mbetet e rezervuar në dhënien e detajeve

Vlorë Më datë 18.11.2020, rreth orës 00:45, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjeti i markës “Audi, në pronësi të shtetases E. H., 23 vjeçe, banuese në Vlorë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close