Lajme

Digjet një makinë në Vlorë, dyshimet e para

Vlorë- Një mjet është përfshihet nga flakët në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Partizani”.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm, por ende nuk bëhen me dije rrethanat e ngjarjes.

Mësohet se makina është djegur në pjesën e përparme dhe kanë qenë banorët ata të cilët kanë ndërhyrë për shuarjen e flakëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close