Lajme

Digjet një tjetër makinë në Vlorë, nuk dihen shkaqet (VIDEO)

Një tjetër makinë e djegur është gjetur në Vlorë, pikërisht në rrugën që të çon në fshatin Gjormë.   Nuk dihen akoma shkaqet e djegies së makinës së llojit Tëingo në rrugë dhe për sa kohë ndodhet aty. Report Tv ka siguruar videon, ku shikohet makina e djegur dhe braktisur në mes të rrugës që të dërgon për në fshatin Gjormë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: