Lajme

Digjet pas mesnate një automjet në Delvinë, ja informacionet e para nga policia

Nje automjet është djegur gjatë natës në qytetin e Delvinës. Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur pas mesnate.

Më datë 22.06.2022, rreth orës 00:50, në lagjen “9 nëntori”, Delvinë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Suzuki”, në pronësi të shtetasit L. K., banues në Delvinë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close