Lajme

Distancimi social, Majlinda Bregu poston videon nga metroja: Jo po liro vendin

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal Majlinda Bregu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme edhe nga përditshmëria. Së fundmi, ajo ka postuar një video sa humoristike, aq edhe domenthënëse.

Në të shfaqen dy persona në metro dhe njëri prej tyre nuk e lejon tjetrin të ulet për shkak të ruajtjes së distancimit sociale. Në mënyrë që ta mbulojë vendin, ai tregon edhe sa praktik është në aktivitetin fizik.

“Jo po liro vendin për të shërbyer …. Kur rutina juaj e shtrirjes vjen e dobishme për distancimin shoqëror”, shkruan Bregu krahas videos, ku ka marrë shumë komente./abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: