Lajme

Divjakë, automjeti del nga rruga dhe bie në kanal, humb jetën shoferi 44 vjeç

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen është shënuar ditën e sotme në fshatin Babunjë të Divjakës. Një makinë top “ford” ka dalë nga rruga dhe ka për funduar në kanal, si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit Altiment Qose 44 vjeç. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak Në aksin rrugor Divjakë- Pushimi i shoferit, në fshatin Babunjë, shtetasi A. Q., 44 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal me ujë, ku për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: