Lajme

Djali i mbeti i plagosur/ Nëna e Mikel Fushës zbardh detaje për ngjarjen

Mbrëmjen e sotme, në Shkodër, si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri ka mbetur i plagosur Mikel Fusha. Në lidhje me këtë ngjarje nëna e të plagosurit pretendon se policia ka qenë në dijeni të një konflikti që e kishte zanafillën një javë më parë.

Në një prononcime për News 24, nëna e Mikel Fushës tregon se djali i saj është konfliktuar me autorin në lokalin ku punonte, rreth një javë më parë, dhe ai ka thyer tavolinat e biznesit. Po ashtu ajo tregon se autori ka shkuar sërish sot në lokalin ku punonte Mikeli dhe më pas ka ndodhur ngjarja e rëndë.

Nëna e të plagosurit: Para një jave djali u konfliktua me autorin në lokalin ku punonte. Para një jave autori theu tavolinat në lokalin ku punonte Mikeli. Sot autori ka ardhur sërish te lokali me disa shokë. Policia ishte në dijeni për ngjarjen./panorama

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: