Lajme

Djali i turistëve rusë mbeti i vetëm në Moskë, nuk iu bashkua familjes në udhëtim

Sergey Burenkov, 60 vjeç dhe Natalya Burenkova, 58 vjeç kanë lënë pas djalin e tyre Aleksandër. Ai jeton në Moskë dhe është pikërisht ai që do tërheqë trupat e pajetë të prindërve, motrës dhe partnerit të saj.

Vajza Ekatrina ishte menaxhere pronash, ndërsa i biri Aleksandër, i vetmi i mbetur i gjallë nga familja, i cili jeton në Moskë, është përfaqësues i një kompanie medicinale. 4 turistët u gjetën të vdekur në një hotel në Kavajë, ndërsa shkaku ende nuk është bërë me dije. Pritet rezultati i ekspertizës dhe autopsisë, për zbardhur ngjarjen./shqiptarja

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: