Lajme

Djali rreh babain, ndalohet nga policia

Një 53-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Bulqizës, pasi akuzohet se ka dhunuar babin e tij. Policia njofton se i akuzuari ka goditur me sende të forta babin e tij duke i shkaktuar dëmtime trupore “Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë,  u bë arrestimi në flagrancë i   shtetasit L.I.,  53 vjeç, banues në Gjoricë, Bulqizë,  pasi në banesë ka  ushtruar dhunë fizike dhe ka goditur me sende të forta babain e tij, duke i shkaktuar dëmtime trupore”, njofton policia. Materialet procedurale në ngarkim të shtetasve të lartpërmendur  i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: