Lajme

“Do ju vras”, 41-vjeçari tenton të hedhë në greminë makinën me ish-gruan dhe fëmijën 2 vjeç brenda

Një 41-vjeçar është arrestuar paraditen e së hënës nga policia greke, pasi ka tentuar të vrasë ish-gruan e tij dhe fëmijën e tyre.

Sipas mediave greke, burri ka marrë peng në makinë ish-gruan e tij dhe fëmijën e tyre dy vjeç. Pasi gruaja ka njoftuar policinë, ai ka tentuar që ta hedhë makinën në një greminë, bashke me ta brenda.

Por për fat të mirë, për inertësi makina ka ndaluar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close