Lajme

Foto\ Do kthehej në Shqipëri, 28-vjeçari gjendet i pajetë në rrugë

Do kthehej sot në Shqipëri, 28-vjeçari gjendet i pajetë në rrugë.  Viktima quhet Mikel Gjini dhe ishte 28 vjeç. Ai jetonte në Itali prej dy vitesh, ku punonte si murator me një kushëririn e tij në një kompani të vogël ndërtimi.

Fillimisht banorët e zonës menduan se v iktima ishte goditur me t hikë, por kjo gjë nuk rezultoi e vërtetë. Më pas u tha se mund të kishte rënë nga lartësia. Sipas medieve italiane, hetuesit dyshojnë se ai është g oditur nga ndonjë ‘pirat’ i rrugëve, që është larguar me shpejtësi me mjetin e tij.

Në vendin e ngjarjes mbërriti menjëherë kushëriri i tij dhe e motra, dy njerëzit e afërt që kishte në Itali. Trupi i v iktimës është dërguar për një autopsi të mëtejshme.

NJË LAJM SHUMË TRONDITËS PER DAJÇIN SOT…….! MIKEL NIKOLL GJINI, U NDA PREJ NESH SOT NGA NJË INFART NË ITALI…..
Ishte në moshen ma të mirë të jetës , por fatkeqsia e madhe tronditi prindrit, bashkshorten, të afermit e gjithë Dajçin sot….
Ngushllime familjes dhe gjithë të dashurve miq e shoqēri per ketë humbje të madhe në familjen e Nikoll Gjinit ! Zoti pastë mëshirë per to, dhe Mikeli pushoftë në paqë !!!!! Fjalë e randë per ta thanë, por ,,,,, e verteta asht edhe e hidhur ……!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: