Covid-19Lajme

“Doktor rryshfet”/ Humbi të atin tek Infektivi, vlonjati bën parodi

Ditën e djeshme, Saimira Dyrmishi nga Vlora ka denoncuar se Najada Çomo i ka marrë 1 milion lekë për t’i shërbyer më mirë burrit të saj të shtruar në spitalin Covid 1, por fatkeqësisht 14 orë më vonë ai ka ndërruar jetë. Dyrmishi deklaroi se zarfin ia kishte dërguar në zyrë Çomos, ndërsa theksoi se Najada vendos kush jeton dhe kush vdes tek Infektivi.

Ndërkohë, djali i Dyrmishit ka bërë një parodi në faqen gazmore “NgopTv”. Ai quhet Marsion dhe në këtë këngë ironike dhe të dhimbshme ai dëgjohet sesi kritikon situatën në spitale dhe korrupsionin që ndodh aty.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: