Lajme

Dorëhiqet nga detyra drejtori i Gjendjes Civile

Drejtori i Përgjithshëm i Gjendjes Civile Bledar Doracaj ka dhënë dorëheqjen nga ky post që mbante prej 7 vite e gjysmë. Lajmin e ka bërë me dije vetë Doracaj përmes një postimi në rrjetet sociale. Doracaj në postimin e tij falënderon kryeministrin Edi Rama për besimin. Postimi i Doracajt:
Kolege, ne rradhe te pare uroj te jeni mire me shendet!

Me lejoni te ndaj me Ju, vendimin tim qe pas 7,5 vitesh ne DPGJC te largohem nga kjo detyre me ballin lart dhe plot arritje, te cilat jua dedikoj secilit nga Ju! Duke Ju uruar shendet familjarisht dhe suksese ne punen Tuaj, flm nga zemra Edi Rames edhe Min Cuci qe besuan kete detyre te une deri sot! Ne 30 vite, sebashku ja dolem te bejme listat me te mira, te certifikuara edhe nga misioni i OSCE/ODHIR! Bledi!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: