Lajme

Drejtori i ISHSH, Lorenc Rexho sqaroi se kontrollet në bare dhe restorante nuk do të ndalen

Drejtori i ISHSH, Lorenc Rexho sqaroi këtë mëngjes se kontrollet në bare dhe restorante nuk do të ndalen, po ashtu nga nesër edhe në fabrika, fason etj. Për të garantuar siguri të lartë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: