Lajme

Dua Lipa emocionon shqiptarët me urimin për 28-nëntorin

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore që i ka bërë të gjithë krenar me arritjet e saj në fushën e muzikës, Dua Lipa ka uruar sot festën e 28-nëntorit me një video ku shihet duke mbajtur flamurin nga vizita e saj e fundit në trojet shqiptare.

Dua ka postuar edhe një foto me të dashurin e saj Isaac Carew ku shihet me flamurin mbi supe. “Urime dita e flamurit me shumë dashuri, shkruan Dua.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close