fbpx
Lajme

Duke çaluar dhe me dorë të fashuar! Zbulohet çfarë i ka ndodhur Monikës

Ditën e djeshme te rezidenca e ambasadores Yuri Kim, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u fotografua duke zbritur nga makina me krahun e fashuar dhe duke çaluar.

Të gjithë u bënë kurioz të dinin se ç’incident i kishte ndodhur por duket se nuk është asgjë serioze. Burime për “Fax News” kanë treguar se Kryemadhit i ka ndodhur një incident në banesën e saj. Ajo po merrej me punët e shtëpisë dhe ka rrëshkitur. Si pasojë ka dëmtuar kaviljen dhe ka vrarë pak dorën e majtë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button