Lajme

“Duke pritur fillimin e pritjes”, Rama ndan foton krah Lindës, të dy me sytë nga rruga

Teksa kryeministri Edi Rama priste ambasadorët e SHBA dhe BE në Elbasan, në krah të tij qëndronte Linda Rama.

Ky moment është shkrepur me një foto, që vetë Rama e ka ndarë në rrjetet sociale.“Duke pritur fillimin e Pritjes”, ka shkruar Rama krahas fotos ku bashkë me të shoqen shfaqen me sytë nga rruga.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: