Lajme

Durrës, 30 vjeçari përplas me makinë të moshuarën

Një 30 vjeçar në Durrës ka përplasur me makinë një të moshuar.  70 vjeçarja ndodhet në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

“Me datë 14.10.2021 rreth orës 09:35 në lagjen Nr.1 Durrës, shtetasi M. I., 35 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasen D. B., rreth 70 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, thotë policia. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: