fbpx
Lajme

Durrës, aksidentohet makina e Policisë së Shtetit (VIDEO)

Një aksident rrugor është regjistruar këtë të premte, ku si pasojë makina e Policisë së Shtetit është goditur nga një mjet tjetër dhe kjo ka shkaktuar trafik të rënduar. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Urës së Sukthit. Mësohet se askidenti ka ndodhur për shkak se makina ka tentuar të shmangë një gropë e për pasojë përplasi automjetin e policisë. Në aksident ka mbetur një person i plagosur, i cili është nisur me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button