Lajme

Durrës, banesa përfshihet nga flakët, kur banorët ishin brenda në ndërtesë

Digjet një banesë në qytetin e Durrësit. Banesa ndodhet në lagjen nr. 5, ndërkohë banorët shprehen se kishte njerëz brenda në ndërtesë. Zjarrfikësit shkuan drejt vendngjarjes dhe shpëtuan banorët që ishin brenda.  Në vendngjarje kanë mbërritur edhe forca të shumta policie.   Sipas informacioneve paraprake, zjarri ka rënë në një kabinë elektrike.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: