Lajme

Durrës, “Benz”-i përplas 60-vjeçarin me biçikletë, dërgohet në spital

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Durrës, ku ka mbetur i plagosur një 60-vjeçar.

Sipas të dhënave zyrtare, aksidenti ndodhi në orën 10:10, në rrugën “Martin Camaj” ku shtetësja G. C., duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka aksidentuar biçiklisitin shtetasin R. M., rreth 60 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesja e mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ak sidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: