Lajme

Durrës, Bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë një person

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike këtë pasdite në Durrës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen 11 të qytetit bregdetar. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur të tjera detaje. Identiteti i viktimës ende nuk bëhet me dije, ndërsa vijojnë hetimet nga autoritetet.

Njoftimi i Policisë, Më datë 24.11.2021, rreth orës 15:10, në lagjen nr. 11, Durrës, një shtetas i paidentifikuar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike tek një kabinë elektrike dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: