Lajme

Durrës! Gjendet i vdekur në trotuar një burrë

Rreth orës 09:30, në lagjen nr. 7 është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, në trotuar, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 60 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën, për shkaqe natyrale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close