Lajme

Durrës, Ka ndodhur

Një 19 vjeçar nga Durrësi është plagosur me t hikë ditën e sotme nga një person i cili është larguar menjëherë nga vendngjarja.

I p lagosuri me inicialet S.G., banues në Hamallaj, është dërguar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia po punon për kapjen e autorit.

Njoftimi: Durrës/Informacion paraprak Më datë 24.07.2021, në orën 16:20, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi A. B., ka lënduar me mjet prerës (t hikë), shtetasin S. G., 19 vjeç, banues në Hamallaj, Durrës, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Shërbimet e Policisë vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar. Grupi h etimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: