Lajme

Durrës, Makina përplaset fort me motorin, plagoset njëri prej drejtuesve

Një aksident rrugor ka ndodhur në lagjen nr.17 në Durrës ditën e sotme ku një makinë është përplasur me një motomjet dhe si pasojë mbeti i plagosur një nga drejtuesit.

Makina me drejtues shtetasin D. H., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin N. K., 36 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i Policisë: Durrës/Informacion paraprak Më datë 14.09.2021, në lagjen nr.17, Durrës, një automjet me drejtues shtetasin D. H., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin N. K., 36 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: