Lajme

Durrës, mjeti tip “Ford” përplas një këmbësor, i plagosuri dërgohet me urgjencë në spital

Një këmbësor është aksidentuar nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 1 të qytetit të Durrësit. I p lagosuri është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Me datë 20.11.2021, rreth orës 17:50, në lagjen Nr.1, Durrës, mjeti tip “Ford” me drejtues shtetasin E. L., ka përplasur shtetasin këmbësor S. V., i cili ndodhet  nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, thotë policia. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: