Lajme

Durrës, plagoset një person

Një p lagosje me a rmë z jarri ka ndodhur në Shënvlash të Durrësit. Policia njofton se pas një k onflikti të çastit, shtetasi L. K., ka p lagosur me a rmë z jarri në këmbë shtetasin N. Ç. Ky i fundit ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë, policia, po vijon krehjen e zonës me qëllim kapjen e autorit.

Njoftimi i policisë: Durrës/Informacion paraprak, Më datë 10.07.2021, në orën 17:30, në Shënvlash, Durrës, dyshohet se pas një konflikti të çastit shtetasi L. K., ka pl agosur me a rmë z jarri në këmbë shtetasi N. Ç., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close