Lajme

Durrës/ Përfshihèt nga flakët banesa e 80 vjeçarit

Foto ilustruese

Një banesë në Durrës është përfshirë pasditen e sotme nga flakët. Policia bën me dije se banesa ishte në pronësi të 80 vjeçarit, F.B, por që brenda saj nuk jetonte asnjë person. Si pasojë e zjarrit  ka vetëm dëme materiale.

“Më datë 25.07.2021, në orën 16:05, në lagjen nr.18, Durrës, ka rënë zjarr në banesën e pabanuar të  shtetasit F. B., rreth 80 vjeç.”- njofton policia e Durrësit. Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: