Lajme

Durrës, Përplasi një 56-vjeçar dhe u largua, ndalohet shoferi

Durrës, Arrestohen në flagrancë 2 drejtues mjetesh. Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasit: L. B., 49 vjeç, banues në Durrës, pasi në lagjen nr. 13.

Durrës, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, në gjendje të d ehur është p ërplasur me një mjet tjetër, duke i shkaktuar dëme materiale. Q. T., 54 vjeç, banues në Sukth, pasi në Sukth, duke drejtuar metrin tip “Ford”, ka aksidentuar dhe është larguar nga vendngjarja, biçiklistin me iniciale Rr. J., 56 vjeç, banues në Sukth, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Durrës/Informacion paraprak Më datë 06.05.2021, në orën 03:50, në lagjen nr. 13, Durrës, ka marrë flakë dhe është djegur mjeti tip “Audi”, në pronësi të shtetasit R. H. Grupi h etimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: