Lajme

Durrës, Po punonte në lokal, vetëplagoset 29-vjeçari

Një 29-vjeçar dyshohet se është v etëpla gosur me t hikë në ambientet e lokalit ku punonte.

Ngjarja ka ndodhur këtë të premte në lagjen nr.13 në Durrës. Ende nuk dihen shkaqet që kanë shtyrë të riun të ndërmarrë këtë veprim, ndërsa bëhet me dije se pas ndërhyrjes së policisë, 29-vjeçari L.R., është transportuar menjëherë në spital ku edhe po merr ndihmën mjekësore.

Durrës/Informacion paraprak Më datë 11.06.2021, rreth orës 17:30, në lagjen nr.13, Durrës, në ambientet e lokalit ku punonte dyshohet se  është v etëplagosur me mjet p rerës (t hikë), shtetasi L. R., 29 vjeç, banues në Durrës, i cili pas ndërhyrjes së Policisë është transportuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: