Lajme

Durrës, Shoqërohen 4 persona për disa vepra penale

Policia e Durrësit ka arrestuar 4 persona, të akuzuar për disa vepra penale. Mësohet se të arrestuarit janë shtetasit Arian Plaku, Edmond Gjyzeli, Ilir Peraj dhe Stavri Marku.

“Durrës/ Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Finalizohet operacioni policor i koduar “Nënkalimi”. Operacioni i zhvilluar nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve, me mbështetjen e Forcës së Posaçme Operacionale në DVP Durrës, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: