fbpx
Lajme

Durrës, Shoqërohen dy persona 21-vjeç dhe 28 vjeç, detaje

Mëngjesin e sotëm policia ka ar restuar një 21-vjeçar në Durrës pasi dyshohet se ka d hunuar të atin. Ndërkohë blutë e Durrësit kanë ar restuar edhe një 28 vjeçar i cili dyshohet se ka ak sidentuar biçiklistin me iniciale R. V., 55 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë: Specialistët për Hetimin e K rimeve në K omisariatin e Policisë Durrës, në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të d hunës në familje, ar restuan në flagrancë shtetasin S. K., 21 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar d hunë f izike dhe ps ikologjike ndaj babait të tij, në banesë. Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës ar restuan në flagrancë shtetasin M. Rr., 28 vjeç, banues në Tiranë, pasi në lagjen nr. 14, Durrës, duke drejtuar mjetin tip “Audi”, ka aksidentuar biçiklistin me iniciale R. V., 55 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë r rezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button