Lajme

Durrës, Shoqërohen dy persona

Specialistët për H etimin e K rimeve në Stacionin e Policisë Manzë, në vijim të punës për parandalimin dhe g oditjen e veprimtarisë k riminale në fushën e k ultivimit të bi mëve n arkotike, a rrestuan në flagrancë shtetasit Sh.T., 53 vjeç dhe S. T., 45 vjeç (vëllezër), banues në Gjuricaj, Ishëm. Gjatë kontrollit në oborrin e banesës së tyre, shërbimet e Policisë kanë gjetur të kultivuar disa fidanë të dyshuar c an nabis sativa, të cilët u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: