Lajme

Dy djem në fron: Njihuni me princat e ‘Love Story’

Mbrëmjen e djeshme ka nisur “Love Story 2” ku fillimisht jemi prezantuar me dy djemtë e fronit. Ato quhen Kristi Aliaj dhe Xhoni Pojani. Kristi është djali i Robert Aliajt dhe është një ekspert parfumesh. Ai ka studiuar për Shkenca Politike dhe për Arte Vizuale në Bruksel. Djali tjetër quhet Xhoni, ka jetuar në Hamburg dhe është aktor. Fillimisht ai u prezantua me vajzat si banakier, me qëllimin për t’i njohur më mirë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close