Lajme

Dy kandidatet e LSI në Vlorë: Edhe dy dite kane ngelur nga fitorja e madhe. Ndryshimi ka ardhur!

Kandidatet për deputete të LSI-së, Grisejda Myslimi dhe Anxhela Shenaj,  uragani i kësaj force merr 3 mandate në këtë qark. ”Asnjë sekondë ndalesë drejt referendumit të 25 prillit, ditës së triumfit të rinisë vlonjate. Fitorja e LSI në të gjithë Shqipërinë do të nisë nga Vlora e Pavarësisë”,-shkruan më tej Myslimi në facebook.

Postimi i plotë :Edhe dy ditë kanë ngelur nga FITORJA E MADHE! Energjinë, pozitivitetin dhe dashurinë, që buron nga zemrat e mijëra vajzave dhe djemve të Vlorës do ta shpërndajmë kudo, derë më derë, lagje më lagje.

Asnjë sekondë ndalesë drejt referendumit të 25 prillit, ditës së triumfit të rinisë vlonjate. Fitorja e LSI në të gjithë Shqipërine do të nisë nga Vlora e Pavarësisë!

NDRYSHIMI KA ARDHUR! Bashkohu edhe ti me ne! VOTONI LSI! VOTONI NUMRIN 6! VloraShtepiaJuaj# Grisejda Myslimi 02 # Anxhela Shenaj 09

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: