Lajme

Dy makina në kanal, pesë të plagosur në Lushnje

Një aksident ka ndodhur, pasditen e sotme në rrugën nacionale Lushnje- Berat. Mesohet se dy makina kanë përfunduar në kanal e si pasojë kanë mbetur të plagosur 5 persona. Mësohet gjithashtu se të pla gosurit janë nisur në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërkohë që në vendngjarje ka mbërritur policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: