Lajme

Dy shpërthime të fuqishme tronditin Lezhën

Dy shpërthime të fuqishme janë ndjerë në zonën e Lezhës rreth orës 19:40 dhe 19:41 minuta. Raportohet së shpërthimet janë ndjerë në Shëngjin, Ishull Shëngjin dhe Ishull Lezhë. Policia është vënë në alarm, por ende nuk ka identifikuar specifikisht vendin e shpërthimit. Zhurma ka qenë e fuqishme dhe është ndjerë në të gjithë zonën. Vazhdojnë kërkimet për zbardhjen e ngjarjeve.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close