Lajme

Dy vëllezër në Tiranë godasin njëri-tjetrin me sende të forta

Dy vëllezër në Tiranë janë konflikutuar dhe goditur me sende të forta njëri-tjetrin.

Policia ka vënë në pranga 33 vjeçarin me iniciale L.H, ndërsa po punon për kapjen e vëllait të tij, 21 vjeç.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 1 arrestuan shtetasin L. H., 33 vjeç, banues në Tiranë, si dhe kanë referuar materialet në Prokurori.

Policia po punon për kapjen e shtetasit E. H., 21 vjeç (vëllai i 33-vjeçarit), pasi kanë goditur me sende të forta njëri-tjetrin, në një lokal, në rrugën “Myrtezim Këlliçi””, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close