Lajme

Dyshohet për të shtëna me armë në Vlorë, policia: E pavërtetë, ishte një telefonatë anonime

Të shtëna me armë janë raportuar pak minuta më parë në qytetin e Vlorës

Nga ana tjetër, policia e Vlorës bën me dije nuk bëhet fjalë për të shtëna me armë, por ka vetëm një telefonatë anonime. Polica pohon se telefonata anonime po kontrollohet policia dhe rezulton e pavërtetë që të ketë pasur konflikt me armë apo të plagosur.

Ndërkohë që janë vënë në ndjekje për të zbuluar personin i cili ngrit në këmbë policinë e Vlorës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close