Lajme

Dyshohet se janë helmuar, disa persona paraqiten në spitalin e Fierit

Disa qytetarë kanë përfunduara në spitalin e Fierit ditën e sotme me shenja helmimi.

Bëhet me dije se disa persona kanë shkuar në spitalin Rajonal të Fierit, teksa mësohet se personat e helmosur janë punonjës në një fabrike ulliri. Nuk dihet sesi është gjendja e tyre shëndetësore dhe se nga çfarë mund të jetë shkaktuar helmimin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close