Lajme

Dyshohet se kapi një vajzë të mitur, arrestohet 30-vjeçari

Një 30-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shkak se dyshohet se ka përd hunuar një vajzë të mi tur. I arrestuari është identifikuar si T.D dhe është dërguar në qelitë e komisariatit nr.1 në Tiranë.

Njoftimi i policisë: Nga specialistët për H etimin e K rimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit T. D., 30 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie s eksuale me d hunë me një shtetase të m itur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close