Lajme

Dyshohet se rrahu nusen e djalit, arrestohet vjehrra në Vlorë

Dhuna në familje është në rritje, ndërsa çdo ditë raportohen raste të reja. Në Vlorë nusja dyshohet se është dhunuar nga vjehrra. Policia ka arrestuar 44 vjeçaren e cila akuzohet se ushtruar dhunë fizike ndaj nuses së djalit. “Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasen C. B., 44 vjeçe, banuese në lagjen “Pavarësia”, Vlorë, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj nuses së djalit, shtetases K. B., 28 vjeçe, banuese në lagjen “Pavarësia”, Vlorë. Gjithashtu, për këtë rast është proceduar në gjendje të lirë dhe shtetasja K. B., sepse ka ushtruar dhunë ndaj shtetases C. B“, thotë policia.

Gjithashtu, për këtë rast është proceduar në gjendje të lirë edhe nusja. Sipas policisë, edhe ajo ka ushtruar dhunë ndaj vjehrrës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close