Lajme

“E bëjmë si burrat…”/ Luizi bën “bisedën e ndaluar” brenda shtëpisë: Unë me ju të tre do merrem

Duket se loja në shtëpinë e Big Brother VIP tashmë ka filluar të “nxehet” dhe më të fortët e shtëpisë flasin me njëri-tjetrin pa dorashka.

Së fundmi në dhomën e grimit ku ishin prezent Kristi, Olta, Maestro dhe Luizi është bërë një nga bisedat “e ndaluara” sa i përket nominimit dhe eleminimit.

Ka qenë Luizi ai i cili kërkonte një nominim mes Kristit, Maestros dhe Oltës për të rritur kështu adrenalinën e lojës dhe për ta bërë rrugëtimin e tij drejtë finales më të thjesht.

Pjesë nga biseda:

Luizi: A e bëjmë si burrat të shkojmë ne të 4 në nominim?

Niominojmë njëri-tjetrin ne, dhe i themi dhe të tjerëve.

Maestro: Nuk e kuptoj këtë që thua

Luizi: Ne të katërt të shkojmë në nominim të iki një

Maestro: Nga të erdhi ky mendim

Luizi: Më erdhi se u mërzita me këta, këta të ikur janë të gjithë

Maestro: Po me ne ç’lidhje ke?

Luizi:Unë dua forcë dua adrenalinë. Dua të të nxjerr jashtë o ty, o Oltën, o Kristin

Maestro: Ti Olta je dakord?

Olta: Unë tani po e degjoj këtë plan

Maestro: Ti do lodhesh me këta

Luizi: Le të lodhem, këta i nxjerr, unë dua të rri ne finale

Maestro: Ti po të jemi ne këtu ke adrenalin apo jo

Luizi: Jo sepse dua t’ju nxjerr jashtë

Maestro: Atëherë në rregull je, ca do tani që bëhesh kontradiktor

Ndërkohë që më vonë Luizi ka shtuar se dëshironë të merret me tre më të fortët e shtëpisë për të nxjerr një prej tyre jashtë.

“Unë do merrem me ju të tre, dua të nominoj ju të treve që tju nxjerr jashtë .”- tha Luizi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close