Lajme

E “çmendur” nga xhelozia, 20-vjeçarja qëllon me thikë partnerin shqiptar në Greqi

Një sherr i rëndë ka ndodhur mes një çifti në Kalkidë të Greqisë.Mediat greke bëjnë me dije se një vajzë 20-vjeçare ka qëlluar me thikë partnerin e saj 28-vjeçar shqiptar për shkaqe xhelozie.

Gruaja, nënë e një fëmije 2 vjeç,  pas një sherri të ashpër me bashkëshortin, e sulmoi dhe e plagosi atë me thikë në krah.

E reja u shpreh se i shoqi po e tradhtonte dhe pretendoi se kishte gjetur mesazhe erotike me një grua tjetër në celularin e tij. Çfti ndodhet në paraburgim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close