fbpx
Lajme

E çuan banorët në spital, plagoset në mënyrë misterioze pronari i karburantit në Urën Vajgurore

Pronari i një pike karburanti është gjetur i plagosur me a rmë z jarri mbrëmjen e sonte në Urën Vajgurore. Banorët e zonës e kanë transportuar në spital ku po merr ndihmë mjekësore dhe sipas policisë ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Nga të dhënat e para dyshohet se pronari i karburantit “Azizi” me inicialet I.A. është vetëplagosur me armë zjarri. Policia ka nisur hetimet për rastin, ndërsa me përmirësimin e gjendjes shëndetësore, pronari i pikës së karburantit pritet që të merret në pyetje për të hedhur më shumë dritë mbi ngjarjen.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button