Lajme

E dënuar me burg nga gjykata, arrestohet “mashtruesja” në Elbasan

Policia ka arrestuar shtetasen me iniciale M.Z e cila ishte e dënuar me burg nga gjykata e Elbasanit për veprën penale të “mashtrimit”.

Shtetasja M.Z u kap dhe u ndalua nga specialistët për hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close